جدیدترین ها

ترفندهایی برای داشتن بدنی جوان و سرحال

youthfulجوونی همیشه دوره ای ستودنی بوده چون در این دوران آدم توانایی بیشتری واسه پیش بردن اهدافش داره و خیلی راحت می تونه از پس کارای سخت بربیاد اما در آخر دوره جوونی هم روزی تموم میشه ولی میشه توان بدنی این دوره رو همیشه نگه داشت.

هیچ انسانی دوست نداره به روزای پیری برسه چون دوره کهنسالی می تونه مشکلات بسیاری رو به همراه خود داشته باشه اما اگه تغذیه درستی داشته باشین  و نکات ساده ای رو رعایت کنین می تونین به داشتن بدنی جوون و سرحال امیدوار باشین.

** همیشه پزشکان در مورد سن و سال، به یه ماده خاص اشاره می کنن و اونم امگا-۳ه. این اسید چرب به درد بخور رو می تونین در مواد مختلفی از ماهی گرفته تا گردو پیدا کنین. پزشکان پیشنهاد می کنن به صورت روزانه باید از امگا۳ استفاده کرد چون نبود اون در بدن باعث ضعیف شدن پوست و البته کم کار شدن ذهن می شه. روزانه کمی گردو یا حتی کمی ماهی استفاده کنین تا امگا-۳ در بدن شما همیشه وجود داشته باشه .

** واسه کاهش روند افزایش عمرتون بهتره از آنتی اکسیدانا بیشتر استفاده کنین. این مواد مغذی رو میشه در میوه و سبزیجات متفاوت پیدا کرد و به کار گیری اونا بسیار ساده س! و می تونین در کنار غذای اصلی انا استفاده کنین. آنتی اکسیدانا در بدن نزدیک به ۶ ساعت دووم میارن به خاطر همین اگه در آخر هر دوره مقداری میوه استفاده کنین آنتی اکسیدانا همیشه در بدن خواهند موند و مانع از بیماریای داخلی بدنی می شن.

** اندازه مصرف فیبر رو زیاد کنین تا سلامت قلبی شما زیاد شه. پزشکان با چند سال تحقیق به این نتیجه رسیدن که به کار گیری غذاهای فیبردار می تونه قند خود رو ثابت نگه داره و از سرطانای جور واجور جلوگیری می کنه. استفاده روزانه ۳۰ گرم فیبر واسه سلامت هر آدم واجبه.

** یکی از رهنمودهای پیامبر اکرم(ص) می تونه در روند عمر شما اثر داشته باشه. همیشه قبل از انکه به طور کامل سیر شید دست از غذا بکشین هم اینکه هنگام خوردن غذا تعجیل نداشته باشین و با آرامش خاطر اینکار رو انجام بدین. در این حالت شما بیشتر احساس سیری می کنین و کمتر هم غذا می خورین. غذای کمتر به معنی نابود شدن چاقی و داشتن بدنی سالمه که هر کسی به دنبال ان می شه.

** پروتئینا رو یادتون نره چون بخش بزرگی از فعالیتای بدن به این بخش وابسته. پروتیئنا می تونن باعث قوی و محکم شدن بدن شما شن هم اینکه اگه خیلی پروتئین در بدن داشته باشین دیگه اصلا مشکلات سلولی پیدا نمی کنین چون این ماده مغذی همه مشکلات سلولی رو به سرعت برطرف می کنه. به کار گیری گوشت قرمز یا گوشتای سفید مانند مرغ و ماهی بهترین راه واسه رسیدن به پروتئین لازمه.

خواص مدیتیشن واسه پوست و زیبایی

امتیازات مدیتیشن

بازنشر باشگاه خبرنگاران جوون سازی پوست زیبایی پوست

You may also like...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *