جدیدترین ها

تصادف مرگبار در بزرگراه یادگارامام تهران! +تصاویر

به گفته شهروندانی که تماشاگر اتفاق این حادثه بودن خودرو سواری که در راه شرق به غرب بزرگراه یادگار امام در حرکت بود پس از برخورد با خودرو سواری دیگرو گذر از نرده های محافظ(گاردریل) میان بزرگراه در راه مخالف با سه دستگاه خودرو دیگه برخورد می کنه.

برخورد ۶ دستگاه خودرو سواری در بزرگراه یادگارامام باعث مرگ دو سرنشین یکی از خودرو ها و صدمه دو نفر دیگرشد.

ستاد فرماندهی آتیش نشانی تهران ساعت ۸:۵۸ دقیقه امروز با دریافت خبر وقوع این حادثه بدون این دست اون دست کردن آتیش نشانان ایستگاه ۵۸ رو به محل حادثه در راه جنوب به شمال بزرگراه یادگار امام، زیر پل بولوار پاکنژاد اعزام کرد.

علیرضا دامغانی نسب رئیس ایستگاه ۵۸ در مورد حادثه گفت: در جریان این حادثه به دنبال برخورد شدید دودستگاه خودرو سواری که موجب صدمه دو سرنشین یکی از خودروها و مرگ دو سرنشین خودرو دیگه شد، ۴ دستگاه خودرو دیگه هم در برخورد با خودروهای حادثه دیده دچار خسارت مالی شدن.

ایشون اضافه کرد: آتیش نشانان بی درنگ پس از ایمن سازی محل و جلوگیری از نشت بنزین خودرو ها با استفاده لوازم ایمنی و نجات و بریدن یه تیکه از اتاق در هم پیچیده خودرو جسم بی جون دو سرنشین اون رو بیرون آوردن.

این گزارش هم اینکه حاکیه محمود کبودبند فرمانده آتیش نشانان تعیین دلیل بروز این حادثه رو به گزارش کارشناسان راهنمایی و رانندگی منوط کرد و گفت: به گفته شهروندانی که تماشاگر اتفاق این حادثه بودن خودرو سواری که در راه شرق به غرب بزرگراه یادگار امام در حرکت بود پس از برخورد با خودرو سواری دیگرو گذر از نرده های محافظ(گاردریل) میان بزرگراه در راه مخالف با سه دستگاه خودرو دیگه برخورد می کنه.

آتیش نشانان پس از ایمن سازی محل حادثه وانتقال خودرو ها به ماموریت خود پایان دادن.

منبع: poolnews.com / seemorgh.com

جمع آوری: آلامتو

 

You may also like...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *