فناوری

معرفی بازی Tigerball؛ توپ و فیزیک

یکی از بزرگترین رازای موفقیت بعضی بازیای ویدیویی، استفاده درست از تواناییای پلتفرم مرجعه. اسمارت فونا رو ببینین. عناوینی که تونسته ان مکانیزمای گیم پلی رو در تار و پود قابلیتای لمسی تلفنای هوشمند اجرا کنن، موفقیتای بیشتری به دست آوردن.

بزرگترین نکته مثبت Tigerball هم به همین مسئله برمیگرده. استودیو سازنده تونسته خوب گیم پلی و تاچ اسکرین رو هماهنگ کرده و با اضافه سازی قوانین فیزیک، تجربه ای سرگرم کننده به وجود بیاره. با ما و معرفی Tigerball همراه باشین تا بیشتر با این عنوان جذاب آشنا شید.

گیم پلی بازی از دو بخش تشکیل شده. در بخش اول به بازیکن مقداری سلامتی داده شده و اون باید با جلو رفتن بیشتر رکورد بزنه. می تونین تعداد سلامتی خود رو هم زیاد کنین تا راحت تر به انجام بازی بپردازید.

نمونه های Tigerball این روزا کمتر دیده می شه. چون تقریبا همه مکانیزمایی که با پرتاب اجسام می تونستن ترکیب بشن رو دیده ایم. پس کمتر کسی دیگه سمت این جور عناوین میره. با این وجود، Laxarus تونسته به واسطه طراحی مرحله قوی، تجربه ای اعتیاد آور رو به بازیکن هدیه دهد.

در Tigerball باید با به کار گیری انگشت خود روی صفحه لمسی، توپ رو به قسمت مشخص شده بفرستید. اگه هم می خواین سرعت توپ زیاد شه، کافیه راهی که می خواین توپ طی کنه رو بیشتر بکشین. بالاتر هم گفتیم، طبیعتا تا الان بازیای مشابه زیادی رو دیدین.

اما نکته ای که موجب گشته این کلیشگی جای خود رو به جذابیت بده، چگونگی طراحی مرحله ها هستش. این بار قانون فیزیک هم چاشنی کار شده و بازیکن بعضی وقتا باید با زدن توپ به روی دیواره ها یا مانعای پیش رو خود به پیروزی برسه. حالا خوبیش اینه گستردگی مرحله ها می تونه تا مدتا شما رو با Tigerball سرگرم کنه.

مرحله های بخش دوم هم، همون بخش اول هستن.فرقش اینه که سیستم سلامتی متفاوت بوده و واسه آزاد کردن مرحله ها، اول باید اونا رو در بخش اول رفته باشین. بخش دوم بیشتر حکم یادگیری رو داره تا هنگام رکورد زدن اشتباه نکنین.

از دیدگاه گرافیکی با عنوان ساده ای رو به رو هستیم. طبیعی همه، این جور عناوین با طراحی مینیمالیست خود دل ربا تر به نظر می رسن. تا همین حد که با پیش روی، شمایل مرحله ها تغییر کرده و با پازلای متفاوت تری مواجه میشین، کافیه.

حالا خوبیش اینه بخش شنیداری بازی کارکرد بسیار مطلوبی داره. ترکای استفاده شده بسیار خوشحال کننده و باحال یا به اصطلاح «فان» بوده و خوب با محیط موافق هستن. صدای پرتاب توپ هم در زیبایی این بخش بازی بی تاثیر نیس. واسه سخن پایانی باید بگیم Tigerball تونسته با المانای مثبت خود، تجربه ای سرگرم کننده از یه سبک قدیمی رو جفت و جور کنه. پیشنهاد می کنیم این عنوان اعتیادآور رو از دست ندین.

Tigerball

  • Tigerball
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Laxarus
  • سیستم عامل: اندروید و ویندوز فون
  • حجم: ۲۲ / ۱۷٫۱۸ مگابایت

دانلود

You may also like...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *