ایرانسل تعرفه مکالمات و پیام کوتاه به حجاج ایرونی بیت الله الحرام رو اعلام کرده و هم اینکه از امکان استفاده رایگان از خدمات اینترنت همراه در وقت حج ابراهیمی امسال، خبر داد.

irancellبه گزارش هم شارژ به نقل از ایسنا، روابط عمومی ایرانسل اعلام کرد: مشترکین سیم کارت های دائمی و اعتباری ایرانسل از صبح روز دوشنبه ۲۵ شهریور و تا زمان برگشت آخرین کاروان حجاج به کشور، با به کار گیری سیم کارت ایرانسل و انتخاب شبکه گوشی موبایل “موبایلی (Mobily)” از راه بخش تنظیمات شبکه گوشی موبایل خود در کشور عربستان، میتونن از تعرفه ۵۹۹ تومانی به ازای هر دقیقه تماس ورودی و یا خروجی به هر مقصدی در داخل ایران و تعرفه ۲۴۹ تومانی به ازای ارسال هر پیام کوتاه به هر نقطه از دنیا، به عنوان ارزون ترین تعرفه خدمات ارتباطی حجاج ایرونی بهره مند شن.

اینطوری، مشترکین ایرانسل در کشور عربستان با انتخاب شبکه گوشی موبایل موبایلی درزمان وقت حج ابراهیمی امسال، به ازای هر دقیقه تماس با به کار گیری سیم کارت ایرانسل به هر مقصدی در داخل ایران ۵۹۹ تومن و واسه هر دقیقه تماس ورودی از ایران و هر نقطه جهان هم تنها ۵۹۹ تومن پرداخت می کنن.

ضمن اینکه امکان به کار گیری خدمات اینترنت همراه هم واسه حجاج مشترک ایرانسل با انتخاب شبکه گوشی موبایل موبایلی عربستان به صورت به طور کامل رایگان و نامحدود جفت و جور شده.

روشن کردن، فعال سازی سیم کارت و دریافت پیام کوتاه با به کار گیری خدمات رومینگ ایرانسل در همه نقاط جهان رایگان بوده و هیچ هزینه ای واسه مشترکین ایرانسل در بر نداره.

براساس این گزارش، کلیه مشترکین سیم کارت های اعتباری ایرانسل زائر خونه خدا، لازمه واسه اطمینان از فعال سازی رایگان خدمات رومینگ بین الملل برروی سیم کارت خود، دست کم ۲۴ ساعت قبل از خروج از کشور، کد دستوری #۱*۱۱۱* رو از خط ایرانسل خود شماره گیری کنن. مشترکین سیم کارت های دائمی ایرانسل هم، واسه فعال سازی خدمات رومینگ، باید با شماره ۷۰۰ تماس بگیرن.

حجاج در صورت نیاز می تونن پس از فعال سازی سرویس رومینگ بین الملل، با “مرکز خدمات مشترکین خاص حجاج ایرانسل” به شماره ۷۱۱ و یا ۰۰۹۸۹۳۷۷۱۱۰۰۰۰ و هم اینکه نشانی پست الکترونیک [email protected] تماس گرفته و سوالات و مشکلات احتمالی خود رو با کارشناسان خدمات مشترکین ایرانسل مطرح و راهنمایی های لازم رو دریافت کنن.

بنا براعلام، شارژ سیم کارت های ایرانسل حجاج علاوه بر کارت شارژ، از راه روش هایی مختلفی از جمله شارژ اینترنتی از راه سایت بانک های طرف قرارداد، خرید اعتبار و شارژ مستقیم از سایت ایرانسل به نشانی www.irancell.ir و کنترل حساب اینترنتی، شارژ مستقیم با گوشی موبایل از راه نشانی charge.irancell.ir، سرویس ارسال شارژ و هم اینکه سرویس خط به خط از طرف اقوام و آشنایان حجاج و از داخل ایران یا عربستان ممکنه.

علاوه بر این، ایرانسل با ارائه یه سرویس جدید این امکان رو واسه کلیه مشترکین سیم کارتهای اعتباری خود جفت و جور کرده تا با دریافت رمز دوم کارتهای عضو شبکه شتاب خود و با شماره گیری کد دستوری #۷*، در هر لحظه و هر کجا شارژ مورد نظر خود رو به قیمت واقعی و بسیار آسون از راه گوشی موبایل خود بخرند.

به گفته، به کار گیری شارژ عجیب، در حالت رومینگ ممکن نیس.

ایرانسل با ایجاد خدمات رومینگ بین الملل با ۴۱۹ اپراتور گوشی موبایل واسه مشترکین سیمکارت های دائمی، ۱۶۸ اپراتور واسه مشترکین سیم کارت های اعتباری و ۲۹۹ اپراتور واسه خدمات دیتا، گسترده ترین شبکه رومینگ گوشی موبایل کشور رو به مشترکین خود عرضه کرده.

ایسنا