مهر: جون تری در دیدار با لیورپول که به تساوی یه بر یه دو تیم رسید شدیدا از ناحیه زانوی راست دچار صدمه شد. بدن “لوییز سوارز” در نیمه اول این بازی روی پای مدافع چلسی قرار گرفت و انگار این بازیکن به دلیل صدمه شدید از ناحیه رباط تا آخر این فصل از رقابتای لیگ برتر نتونه تیم خود رو همراهی کنه.

“جون تری” شب گذشته مجبور شد که با عصا ورزشگاه استمفوردبریج رو ترک کنه. “روبرتو دی ماتئو” بیان امیدواری کرد که مصدومیت مدافع تیمش جدی نباشه.

لحظه صدمه تری که با دوربین تلویزیونی ثبت شده

سرمربی چلسی گفت: این جوری مواقع همیشه نگران کننده س. اون باید واسه انجام آزمایشای بیشتر به بیمارستان بره. ما واقعا از شدت صدمه خبر نداریم و تا یافته های عکسبرداری رو نبینیم نمی تونیم در این مورد حرفی بزنیم. با امید به اینکه این مصدومیت، دراز مدت نباشه.

تک گل چلسی در این دیدار رو جون تری به ثمر رساند و از اون سو گل تساوی بخش لیورپولیا رو هم سوارز وارد دروازه آبی پوشان کرد.

تری در این لحظه از درد به خود پیچید و درخواست کمک کرد

سوارز روی توییتر خود نوشت: شرم آوره که نتونستیم سه امتیاز این بازی رو بگیریم. خوشحالم که با گل خود به تیمم دوباره کمک کردم… در مورد تری هم باید بگم که امیدوارم مصدومیتش جدی نباشه. براساس گزارش سان اگر رباط صلیبی تری آسیب دیده باشه اون تا ۶ ماه قادر به حضور در میدون نخواد بود.

جی تی به دلیل صدمه شدید مجبور شد از عصا استفاده کنه

این صدمه در بدترین زمان ممکن واسه تری اتفاق می افته. اون تازگیا محرومیت چهار جلسه ای اتحادیه فوتبال رو به دلیل توهین نژادپرستانه به آنتون فردیناند”، مدافع کویینزپارک رنجرز، گذرونده بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *