جدیدترین ها

تست شخصیت با بهره گرفتن از ساندویچ مورد علاقه شما!

ساندویچ sandwiches

آلامتو : شناخت شخصیت واسه هر کسی جالبه و واسه شخصیت شناسی هم روشای مختلی هست اما فکرش رو میکردین که از روی ساندویچ هم بشه شخصیت افراد رو پیش بینی کرد ؟

یافته های یه مطالعه باحال از طرف روانشناسان در انگلیس نشون داد، آدمایی که ساندویچ پنیر و خیارشور رو به دیگر شکلای جور واجور ساندویچا بهتر می دونن به احتمال زیاد اشخاصی باهوش و با ضریب هوشی بالا هستن.

تست شخصیت

به گزارش آلامتو به نقل از ایسنا، این روانشناسان با در نظر گرفتن یافته های تحقیقات گذشته ادعا کردن که انتخاب نوع ساندویچی که مورد علاقه شما هستش می تونه نشون دهنده ویژگیای شخصیتی شما باشه. دکتر الیزابت جونز روانشناس انگلیسی و دستیاران ایشون پس از مصاحبه با ۲۰۰۰ شهروند در این کشور «هشت شخصیت اصلی ساندویچی» رو شناسایی کردن.

به نوشته روزنامه تلگراف، جونز و دستیارانش در بررسیای خود به این احتمالات قوی رسیدن؛ آدمایی که از ساندویچ پنیر و خیارشور حال می کنن، ضریب هوشی بالاتری دارن در حالی که آدمایی که ساندویچ شامل گوجه، کاهو و ژامبون با نون کنجددار رو بهتر می دونن، بیشتر افراد فرصت طلبی هستن.

هم اینکه اشخاصی که به خوردن همبرگر با سالاد در نون سفید علاقه دارن، آدمای آینده نگری هستن و آدمایی که عاشق ساندویچ شامل گوشت ورقه شده گاو هستن بیشتر شخصیت شتاب زدی دارن.

این کارشناسان هم اینکه فهمیدن، آدمایی که ساندویچ تخم مرغ با سس مایونز دوست دارن، واقعا اهل موندن در خونه هستن.

در ادامه این مقاله اومده: آدمای بلند پرواز معمولا ساندویچ سنتی تن ماهی با ذرت شیرین رو بهتر می دونن در حالی که آدمایی که روح حساسی دارن، ساندویچ میگو با نون قهوه ای رو بیشتر انتخاب می کنن. علاوه بر اینا افراد برون گرا بیشتر بهتر می دونن ساندویچ جوجه بخورند.

خصوصیات افراد خوشبین

شخصیت شناسی براساس عکس پروفایل تلگرام

شخصیت شناسی

You may also like...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *