تیم ملی ایران در دومین دیدار خود در بازی های غرب آسیا از ساعت ۱۷:۵۵ در کویت ( میزبان مسابقات) به مصاف بحرین رفت که بازی با نتیجه تساوی بدون گل تموم شد تا کار ایران واسه صعود به مرحله بعد به اما و اگه کشیده شه.

ایران در نیمه دوم تیم برتر میدون بود و بارها روی دروازه بحرین ۱۰ نفره موقعیت گلزنی درست کرد که این فرصت های گلزنی رو از دست داد.

مهرداد اولادی در دقیقه ۶۰ یه بار در موقعیت آفساید گلزنی کرد.

در این بازی کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی ایران بازم روی نیمکت ننشسته و از جایگاه تماشاگران نظاره گر بازی بود. در حالی که گابریل کالدرون سرمربی آرژانتینی بحرین این تیم رو هدایت کرد.

داور در دقیقه ۲۶ محمد طایب مهاجم بحرین رو با نشون دادن کارت زرد دوم از میدون اخراج کرد تا حکایت دیدار دو تیم در مرحله مقدماتی جام جهانی تکرار شه. در اون بازی هم بحرین در دقیقه یه ۱۰ نفره شده بود.

امید ابراهیمی و محمد مهدی نظری از ایران هم کارت زرد گرفتن.

بازی های غرب آسیا که به میزبانی کویت برگزار می شه در سه گروه برگزار می شه که سه تیم اول به مرحله بعد صعود می کنن و بهترین تیم دوم هم در بین این سه گروه صعود می کنه.

ایران با چهار قهرمانی در غرب آسیا پرافتخارترین تیم این مسابقاته که حالا در خطر حذف شدن قرار گرفته.

تیم ملی ایران در این رقابت ها هم مثل بازی های مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۴ مشکل گلزنی داره و در ۲ بازی یه گل هم نزدیم. اگه در این رقابت ها حذف شیم رکورد منفی دیگه در فوتبال ایران با سرمربیگری کارلوس کی روش ثبت می شه. قبل از این اولین باخت مقابل لبنان و ازبکستان رو با کی روش در مقدماتی جام جهانی تجربه کرده بودیم.

در این گروه ایران با این تساوی ۲ امتیازی شد و در رده دوم جدول باقی موند و بحرین ۴ امتیازی صدرنشین باقی موند.

عربستان هم یه امتیاز داره و یمن بدون امتیاز در انتهای جدوله.

عربستان و یمن دیگه دیدار این گروه رو انجام میدن.

ترکیب ایران:

علیرضا حقیقی، پژمان منتظری، امید ابراهیمی، محمد مهدی نظری( از دقیقه ۷۵ قاسم دهنوی)، محمد خانزاده، احسان حاج صفی( از دقیقه ۴۶ یعقوب کریمی)، پردل و جربزه خلیل زاده، مهرداد پولادی، میلاد نوری، احمد حسن زاده( از دقیقه ۴۳ پیام صادقیان) و مهرداد اولادی

ورزش ۳