جدیدترین ها

تساوی تلخ رئال مادرید و پیروزی بارسلونا

در ادامه مسابقات هفته شانزدهم لالیگای اسپانیا، والنسیا در ورزشگاه خونگی خود مستایا با گل دقیقه ۸۳ الخاندرو دومینگز که از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید تسلیم رایووالکانو شد و به مکان یازدهم جدول رده بندی سقوط کرد.

در دیگه بازی حساس امشب هم رئال مادرید هم در سانتیاگو برنابئو به مصاف اسپانیول رفت که در این دیدار حریف کاتالانی با گل دقیقه ۳۱ سرخیو گارسیا از میزبان خود پیش افتاد اما در دقیقه ۴۵ کریستیانو رونالدو در دقیقه ۴۵ بازی رو به تساوی کشوند.

در اول نیمه دوم و در دقیقه ۴۸ فابیو کوئنترائو رئال مادرید رو ۲ بر یه پیش انداخت اما در دقایق پایانی بازی خوان آلبین با گل دقیقه ۸۸ خود امیدهای رئال واسه کاهش فاصله با بارسلونا رو کمرنگ تر کرد.

و در آخرین بازی یکشنبه شب از هفته شانزدهم لالیگای اسپانیا و در حساس ترین دیدار آبی اناری های بارسلونا در نیوکمپ پذیرای اتلتیکو مادرید تیم دوم جدول رده بندی بود که این دیدار در آخر با پیروزی ۴ بر یه بارسلونا تموم شد.

به گزارش فارس، اولین صحنه حساس بازی در دقیقه دهم بازی و توسوط ضربه سر فالکائو به وجود اومد که با بدشانسی این بازیکن توپ با برخورد به تیرک عمودی وارد دروازه نشد.

در دقیقه ۳۱ رادامل فالکائو با فرار سریع خود از جناح چپ بارسلون و با ضربه ای چیپ دروازه والدز رو باز کرد و اتلتیکو مادرید رو یه بر صفر پیش انداخت.

در دقیقه ۳۶ آدریانو با شوتی قشنگتر خارج از محوطه جریمه دروازه اتلتیکو مادرید رو باز کرد و بازی رو به تساوی کشوند.

دقایق پایانی نیمه اول بارسلونا با فشار دوبرابر روی دروازه اتلتیکو و با به کار گیری شلوغی محوطه جریمه و پاس هوشمندانه پویول، بوسیله سرخیو بوسکتس در دقیقه ۴۵ به گل دوم رسید تا نیمه اول رو با پیروزی به رختکن بره.

در نیمه دوم و در دقیقه ۵۷ هم با پاس گل آلکسیس سانچس، لیونل مسی گل سوم بارسلونا رو با شوتی دقیق به ثمر رساند و در انتهای بازی و در دقیقه ۸۸ روی پاس اشتباه مدافع حریف لیونل مسی گل دوم خود در این بازی و گل شماره ۹۰ خود در سال ۲۰۱۲ رو وارد دروازه حریف کرد.

بارسلونا با این پیروزی ۴۶ امتیازی شد و اختلاف خود با اتلتیکو مادرید تیم دوم جدول رو به ۹ امتیاز و با رئال مادرید تیم سوم جدول رده بندی با ۱۳ امتیاز رساند.

 

ورزش ۳

You may also like...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *