جدیدترین ها

برای دانلود ۴ ابزار سئو یک ثانیه هم معطل نکنید

بزرگ ترین اشتباهی که هر مدیر سایتی می تونه به قیمت افت رتبه سایت خود مرتکب شه تکیه محض بر بایدها و قوانین کلیشه ایه. استاد سئو باشین یا این که تازگیا الفبا سئو رو یاد می گیرین فرقی نداره؛ باید قبول کرد که سئو خصوصا وقتی که سیستم مدیریت محتوا شما وردپرس باشه به وسیله هایی وابسته که دانلود اونا از نون شب هم بعضی وقتا واجب تر می شه!

قیمت

مخزن وردپرس یه عالمه از وسیله های پرزرق و برق و مدعی سئو هستش که دیدنشون کاربر رو به دانلود و نصب تحریک می کنه؛ اما تموم این وسیله ها اعتبار و لیاقت کافی رو دارن تا ما مهم ترین سرمایه خود یعنی وقت رو به پای اونا بذاریم؟

هر چند که تعداد پلاگینای به دردنخور و الکی سئو زیاده اما ۴ وسیله سئو وردپرس هست واقعا ارزش  دانلود دارن و واسه نصب اونا یه ثانیه هم نباید معطل کرد!

وسیله های سئو که باید حتما نصب کنین

وسیله  Google Keyword Planner

هیچکی روی زمین به اندازه غول گوگل نمی تونه بفهمه مردم دقیقا دنبال چی هستن و چه چیزایی رو جستجو می کنن. وسیله Google Keyword Planner تنها ابزاریه که با به کار گیری اون میشه از راه خود گوگل کلمات کلیدی هدف و مناسب رو تشخیص داد.

حجم جستجو ، سطح سختی و تعداد یافته های مهم ترین معیارهایی هستن که گوگل در نمایش کلمات کلیدی مناسب در نظر میگیره.

لینکای خرابی که فقط باعث تلف شدن وقت کاربر می شن بدترین تجربه ممکن واسه کاربر تو یه سایت هستن. Broken Link Checker وسیله رایگانیه که همین حالا باید روی وردپرس نصب شه. پس یه ثانیه هم معطل نکنین.

این پلاگین به طور کامل مجانیه. تنها نکته ای که در به کار گیری اون باید در نظر داشته باشین احتمال سنگین شدن سرور با در نظر گرفتن ذخیره شدن لینکا هستش.

وسیله Open Site Explorer

وسیله ای معتبرتر از Open Site Explorer می تونه وجود  باشه وقتی که به وسیله Moz طراحی شده باشه؟ این پلاگین ابزاری رایگان اما با محدودیتای خاص واسه هر سایته که وضعیت هر دامنه و اطلاعات اونو آزمایش می کنه.

به جز بررسی دقیقی که به طور کامل قابل اعتماده Open Site Explorer اطلاعات با ارزشی درباره محبوب ترین صفحات، دامینایی که به سایت شما پیوند دادن و سایتایی که خود شما به اونا لینک دادین در اختیارتون قرار میده.
وسیله SEOquake

SEOquake بیشتر مثل یه وسیله یا جعبه وسیله کاربردی واسه شکلای جور واجور مروگرهای فایرفاکس، کروم و اوپراه. رنک یا رتبه هر صفحه، تاریخ آخرین به روزرسانی، رتبه الکسا و…از جمله اطلاعاتی هستن که به صورت به طور کامل رقابتی واسه هر کلید واژه خاص ارائه می شن.

واسه دانلود هر ۴ وسیله سئو معرفی شده حتی یه ثانیه هم معطل نکنین!

واسه دانلود ۴ وسیله سئو یه ثانیه هم معطل نکنین

  •  

    واسه دانلود ۴ وسیله سئو یه ثانیه هم معطل نکنین

۵

 

خلاصه

واسه دانلود ۴ وسیله سئو یه ثانیه هم معطل نکنین !!! معرفی بهترین وسایل سئو واسه بررسی وب سایتاتون

You may also like...