با روشای گذشته به روز شدن پاندا خداحافظی کنین. پاندا حالا بخشی از الگوریتم رنک دهنده هسته گوگل شده.

الگوریتم پاندا؛ یکی از اصلی ترین الگوریتمای مقابله با اسپم که واسه اولین بار در فوریه سال ۲۰۱۱ منتشر شد، به طور رسمی بخش اساسی از الگوریتم هسته گوگل شده. زمان این اتفاق نامشخصه.

جنیفر اسلگ یه متن راهنمایی پاندا منتشر کرده بود که به وسیله تیم پی آر گوگل بررسی شده بود و بخشی از اون شامل توضیحات درباره این خبر می شد:

پاندا الگوریتمیه که کلا واسه همه سایتا کاربرد داره و بخشی از نشانای رتبه هسته شده. این الگوریتم کیفیت یه سایت رو اندازه میگیره که درباره اون می تونین در کتاب راهنما بخونین. پاندا به گوگل این اجازه رو میده که کیفیت رو وارد رتبه دهی کنه.
گری ایلیز از گوگل هم معتبر بودن این گفته رو تایید کرد.
یه مسئله ای که مشخصه اینه که گوگل دیگه هیچ وقت در آینده بروزرسانی الگوریتم پاندا نداره. آخرین بروزرسانی پاندا ۴.۲ بوده که منتشر کردن اون چندین ماه به طول رسید. ، الان اون الگوریتم به الگوریتم اصلی پیوسته س.

کارشناسان سئو و وبمسترها هنوز سوالات زیادی درباره این خبر دارن. الگوریتم هسته به صورت Real time به روز می شه؟ اینطور به نظر نمی رسه چون چند روز پیش یه بروزرسانی جدید دیگری الگوریتم هسته رو گزارش کردیم. براساس گزارشای انجمنای سئو، اون بروزرسانی هم به نظر نشونه های پاندا رو داشت. ما هم تلاش بر این داریم که زمان انتقال دادن پاندا به هسته گوگل رو دریابیم و شما رو آگاه کنیم.