جدیدترین ها

تساوی ارزشمند ایران برابر اسپانیا

به گزارش خبرگزاری فارس، تیم ملی فوتسال ایران در اولین دیدار خود در هفتمین دوره جام جهانی از ساعت ۱۷:۳۰ در سالن هومارک بانکوک به مصاف اسپانیا رفت که در آخر به تساوی ۲ بر ۲ رسید.

 

 

در اول نیمه اول این بازیکنان اسپانیا بودن که بازی رو در اختیار گرفتن و در دقیقه ۵ تونستن بوسیله مگیلیل به گل اول خود برسن.

شاگردان علی صانعی پس از اینکه ۹ دقیقه از زمان بازی گذشته بود توپ و میدون رو در اختیار گرفتن و روی دروازه اسپانیا فشار آوردن. تاکتیک اصلی ایران روی ضربات از راه دور بود.

در دقیقه ۱۲ اسپانیا صاحب یه موقعیت خطرناک شد که بازیکن این تیم نتونست دروازه خالی ایران رو باز کنه.

پس از این اتفاق، لوپز، سرمربی اسپانیا درخواست وقت استراحت کرد که با ورود تیم ها به زمین ماتادورها صاحب فرصت گل شدن و مصطفی نظری با دو عکس العمل پشت سرهم مانع از ویرانی دروازه ایران واسه بار دوم شد، اما در ادامه لوزانو در دقیقه ۱۶ تو یه توپ برگشتی تونست واسه بار دوم دروازه ایران رو باز کنه.

در دقایق پایانی نیمه اول هم ایران به فشار خود اضافه کرد و افشین کاظمی دو بار دروازه اسپانیا رو تهدید کرد، اما تیم ایران راه به جایی جنگ و نیمه اول رو با نتیجه ۲ بر صفر واگذار کرد.

در نیمه دوم مثل ۲۰ دقیقه ابتدایی شاگردان لوپز بهتر بازی رو شروع کردن و در دقیقه ۴ توپ رو به تیرک افقی دروازه ایران زدن. در ادامه و در دقیقه ۵ هم مصطفی نظری با خروج از دروازه و تکل روی پای بازیکن اسپانیا خطر رو از دروازه ایران دور کرد.

شاگردان علی صانعی در دقیقه ۸ نیمه دوم بوسیله مسعود دانشور به گل اول رسیدن. پس از این حملات ایران زیاد شد و محمد طاهری در دقیقه ۱۱ نیمه دوم تونست گل تساوی رو به ثمر برسونه. در ادامه حملات ایران زیاد شد و فشار زیادی روی دروازه اسپانیا وارد کرد و حتی یه توپ رو علی اصغر حسن زاده به تیرک دروازه زد.

قضاوت این دیدار برعهده فرانچیسکو ریویرا از مکزیک بود. ایشون به علی اصغر حسن زاده و حمید احمدی از ایران و لین، اورتیز، کیکه و آلمائو از اسپانیا کارت زرد نشون داد.

تیم ملی فوتسال ایران در گروه دوم با تیم های مراکش و پاناما هم هم گروه س که روز دوشنبه ۱۵ آبان ماه در دومین دیدار خود از ساعت ۱۵:۳۰ به مصاف مراکش می رود و روز پنجشنبه ۱۸ آبان ماه هم از ساعت ۱۵:۳۰ روبروی پاناما قرار می گیرد.

تساوی ایران

You may also like...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *